Новости Вести Elitte Sofa

Latest From Our Blog

Внесете доза луксуз во…

0
18 Oct 2017

​Популарноста на мебел во плишан материјал се враќа на голема врата во. Continue reading

ТРЕНДОВИ за 2018 : Мебел…

0
17 Oct 2017

Мебелот во кралска сина/тегет/индиго/темно сина боја ќе биде вистински. Continue reading

​SmellRes микрофибер отпорен…

0
18 Sep 2017

Во Елит СОФА од сега можете да нарачате тапациран мебел изработен во висококвалитетен. Continue reading

„Елит СОФА" повторно…

0
13 Jan 2017

Компанијата „Елит СОФА" и оваа година, трета по ред, рамо до рамо со најдобрите. Continue reading

Најголем OUTLET саем во салонот…

0
19 Sep 2016

​Елит Софа не престанува да ги изненадува љубителите на квалитетен мебел.. Continue reading

Одберете мебел во кожа…

​Откријте една сосема поинаква текстура, боја и дизајн на колекцијата. Continue reading

Мебел во нов микрофибер…

0
17 Aug 2016

Станува збор за квалитетен, италијански микрофибер GOBI чијашто главна карактеристика. Continue reading

АКЦИСКИ ЦЕНИ: Заштедете…

0
15 Jun 2016

Големи намалувања на едни од најбараните модели на гарнитури во „Елит. Continue reading

​Елит СОФА го донесува…

0
09 Mar 2016

Ексклузивните кујни од интернационалнот бренд „LUBE Cucine" од Италија, наскоро. Continue reading

ЕКО МЕБЕЛ: Avon Natural -Нов…

Враќањето кон природата и сето она што го препознаваме како природно денес. Continue reading