Новости Вести Elitte Sofa

29 Articles Found

maja
8 предлози за тренди софи/гарнитури за 2019 година
0 Comments
​Добро дизајнираните софи и гарнитури треба да ви обезбедат удобност, задоволство и убав дизајн.
​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА
0 Comments
​Посакуваните есенски попусти започнаа во салонот на Елит СОФА, на сите експонати и нови порачки на гарнитури, лежаи и столици.
​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн
0 Comments
Елит СОФА е победник во натпреварот за најубаво уреден излог со мебел со италијански дизајн.
САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА
0 Comments
​Оваа година Елит СОФА одржува САЕМ ЗА МЕБЕЛ во рамки на својот продажен салон лоциран на Качанички Пат. Најголемиот избор на гарнитури…
Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома!
0 Comments
​За да заокружите целина од беспрекорно уреден дом најдобро ќе ви помогне округлиот тепих – вистински тренд во уредувањето на домовите!
Сите софи на попуст од -20% во повеќето штофови и микрофибер
0 Comments
Елит СОФА започна со голема пролетна акција со најдобра понуда до сега. Сите производи (гарнитури, фотелји, лежаи, столици, табуретки) можете…
​Роденденски попусти во Елит СОФА до -40%
0 Comments
Крајот на годината за сите е еуфоричен поради празничната магија, но во Елит СОФА имаме уште една голема причина за радост!
​Ролер - софа која за неколку секунди се претвора во спална
0 Comments
При уредувањето на малите домови сакаме максимално да го искористиме просторот, па многу често се јавува потребата едно парче мебел да биде…
Трендови за 2018: Керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки
0 Comments
Најновиот тренд кај трпезариските маси се маси со керамичка површина врз основа од стакло, а со завршница на луксузен мермер.
Трендови за 2018: Модерни и елегантни клуб масички од проѕирно стакло
0 Comments
Транспарентните стаклени масички лесно се претопуваат во секој простор, даваат елеганција и одговараат буквално со било кои бои.