Новости Вести Elitte Sofa

31 Articles Found

maja
Трендови за 2018: Керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки
0 Comments
Најновиот тренд кај трпезариските маси се маси со керамичка површина врз основа од стакло, а со завршница на луксузен мермер.
Трендови за 2018: Модерни и елегантни клуб масички од проѕирно стакло
0 Comments
Транспарентните стаклени масички лесно се претопуваат во секој простор, даваат елеганција и одговараат буквално со било кои бои.
Внесете доза луксуз во домот со гарнитура во HOLLYWOOD плиш
0 Comments
​Популарноста на мебел во плишан материјал се враќа на голема врата во уредувањето на модерните ентериери. Велвет или плиш е материјал кој…
ТРЕНДОВИ за 2018 : Мебел во темно сина боја
0 Comments
Мебелот во кралска сина/тегет/индиго/темно сина боја ќе биде вистински хит во 2018-та година. За оние кои ги следат трендовите, уредувањето…
​SmellRes микрофибер отпорен на мириси и дамки наменет за новата генерација мебел
0 Comments
Во Елит СОФА од сега можете да нарачате тапациран мебел изработен во висококвалитетен и издржлив микрофибер, од највисока класа. Smellres материјалот…
„Елит СОФА" повторно учесник на најголемиот интернационален саем за мебел во Германија
0 Comments
Компанијата „Елит СОФА" и оваа година, трета по ред, рамо до рамо со најдобрите светски производители на мебел, ќе ги претстави своите ексклузивни…
Најголем OUTLET саем во салонот на Елит СОФА
0 Comments
​Елит Софа не престанува да ги изненадува љубителите на квалитетен мебел. Со зголемена понуда на модели, Елит Софа во рамки на својот интерен…
Одберете мебел во кожа од EPIC COLLECTION - пријатна и мека кожа со винтиџ ефект
0 Comments
​Откријте една сосема поинаква текстура, боја и дизајн на колекцијата на кожи ЕПИК во која може да се изработи било кој модел од производствената…
Мебел во нов микрофибер SAHARA од кој секоја дамка се отстранува со вода
0 Comments
Станува збор за квалитетен, италијански микрофибер GOBI чијашто главна карактеристика е тоа што овој материјал е одличен за одржување бидејќи…
АКЦИСКИ ЦЕНИ: Заштедете до 80.000 ден. на мебел во кожа
0 Comments
Големи намалувања на едни од најбараните модели на гарнитури во „Елит СОФА" , кои имаат најдобри цени до сега. Станува збор за парчиња мебел…