Новости Вести Elitte Sofa

Најголем OUTLET саем во салонот на Елит СОФА

0 Comments
2693
19 Sep 2016

Елит Софа не престанува да ги изненадува љубителите на квалитетен мебел. Со зголемена понуда на модели, Елит Софа во рамки на својот интерен  аутлет саем за мебел прави тотална чистка на дел од асортиманот производи.

Гарнитури со италијански дизајн, врвен квалитет и 10 години гаранција сега се достапни по најповолни цени во периодот од 20 септември до 20 октомври 2016-та.

0.0
Last Modified: -/-
Related Articles: 8 предлози за тренди софи/гарнитури за 2019 година ​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! Сите софи на попуст од -20% во повеќето штофови и микрофибер ​Роденденски попусти во Елит СОФА до -40% ​Ролер - софа која за неколку секунди се претвора во спална Трендови за 2018: Керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки Внесете доза луксуз во домот со гарнитура во HOLLYWOOD плиш
попусти саем аутлет

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.