Новости Вести Elitte Sofa

​Роденденски попусти во Елит СОФА до -40%

0 Comments
3447
12 Dec 2017

Овој месец декември Елит СОФА одбележува 4 години од официјалното отворање на продажниот салон, па празничната и славеничката еуфорија ја подгреваме со одлични попусти до -40% на своите производи.

Затоа ве покануваме да го посетите нашиот салон до 30.12.2017, да уживате во одбирањето на идеалниот мебел и да го искористите роденденскиот попуст. А ние, како и сите 4 изминати години, со многу љубов и задоволство ќе ви ја изработиме гарнитурата од вашите соништа, на која целото ваше семејство долги години беспрекорно ќе ужива и ќе се релаксира.

До сега опремивме илјадници домови со најквалитетни софи и гарнитури, а освен тоа, нашата палета производи опфаќа и луксузни лежаи за спална, уникатно дизајнирани фотелји  и модерен мебел за трпезарии.

Нашите производи имаат 10 години гаранција на конструкцијата, 2 години на полнењето, материјалот и механизмите.

Најголем дел од производите се со променливи димензии, а изборот на материјали за изработка (кожи, штофови, микрофибер) е навистина голем.

Ве очекуваме во нашиот салон на Качанички пат ББ, Индустриска Зона Визбегово.

birthday-sales1


0.0
Last Modified: Tuesday 12 December 2017 14:23
Related Articles: Саем за мебел во салонот на Елит СОФА Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! ​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст! ​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер! ​Салонски САЕМ ЗА МЕБЕЛ 2019 во Elitte SOFA ​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА Сите софи на попуст од -20% во повеќето штофови и микрофибер ​Ролер - софа која за неколку секунди се претвора во спална
Popusti SALES sofa

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.