Новости Вести Elitte Sofa

Сабота без ДДВ + ПОПУСТ!

0 Comments
1875
06 Oct 2020

Оваа сабота имаме понуда која не смеете да ја пропуштите! Имате можност да купите мебел на попуст и без ДДВ!

Мерката на Владата за враќање на ДДВ од купување домашни производи ќе биде достапна во Elitte SOFA во сабота на 10-10-2020 година. 


Со тоа, за сите производи од сопствено производство, кои не надминуваат 30.000 ден постои можноста за скенирање на сметките, и со тоа повраток на ДДВ-то.

Elitte SOFA во сопствено производство ги има сите модели на гарнитури, сите кревети, фотелјите Катја, Тампа, Осло, Мимоса, како и столиците Џина.

Ве покануваме до петок 9-10-2020 да го постите нашиот салон и да направите избор на мебелот, да добиете конкретна понуда, која потоа би ја официјализирале на 10-10-2020 со цел искористување на шансата за враќање на ДДВ.

0.0
Last Modified: -/-
Related Articles: ​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст!
викенд без ддв викенд без ддв мебел гарнитури мебел понуда попуст софи фотелји

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.