Новости Вести Elitte Sofa

САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА

0 Comments
5078
07 Mar 2018

Оваа година Елит СОФА одржува САЕМ ЗА МЕБЕЛ во рамки на својот продажен салон лоциран на Качанички Пат. Најголемиот избор на гарнитури за дневен простор, но и спални и трпезарии сега се достапни со саемски цени.

Сите оние кои имаат потреба да го опремат или реновираат домот се добредојдени да го посетат нашиот салон, каде заедно со нашиот искусен продажен тим ќе го одберат она што најмногу одговара на нивните потреби и животен стил.

Самемските попусти во Елит СОФА ќе траат во текот на цел месец март, но поради големиот број порачки во овој период, оние кои имаат потреба од мебел за побрз временски рок ги замолуваме што поскоро да ја направат својата порачка за да бидеме во можност да им го изработиме мебелот што е можно поскоро.

untitled

0.0
Last Modified: Wednesday 07 March 2018 13:15
Related Articles: Ексклузивни керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки ​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст! ​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер! ​Салонски САЕМ ЗА МЕБЕЛ 2019 во Elitte SOFA 8 предлози за тренди софи/гарнитури за 2019 година ​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! Сите софи на попуст од -20% во повеќето штофови и микрофибер ​Роденденски попусти во Елит СОФА до -40%
2018 попуст саем

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.