Новости Вести Elitte Sofa

​Салонски САЕМ ЗА МЕБЕЛ 2019 во Elitte SOFA

0 Comments
4447
14 Mar 2019

Попустите кои сите ги очекувавте започнуваат во Elitte SOFA.

Пролетта е совршено време за уредување на домот, па затоа во Елит СОФА стартува САЕМ ЗА МЕБЕЛ кој се одржува во рамки на салонот, каде може да си најдете најквалитетен мебел по одлични, саемски цени.

Во Елит СОФА ќе најдете гарнитури, кревети, трпезариски и клуб маси, столици и фотелји во различни бои и материјали. Едни од најбараните софи и гарнитури се оние изработени во материјал кој ја спојува најновата технологија со потребите на современиот стил на живеење, а тоа се водоотпорни материјли кои лесно се чистат и 100% чистата телешка кожа со извонредна текстура и карактеристики. Ќе ги напоменеме само и трпезариските маси изработени со порцеланска плотна или пак од цврсто масивно дрво.

Саемските цени се однесуваат на целата програма на мебел, како за нови порачки, така и за експонатите во салонот.

Ве очекуваме!

0.0
Last Modified: Wednesday 27 March 2019 09:27
Related Articles: ​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст! ​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер! 8 предлози за тренди софи/гарнитури за 2019 година ​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! Сите софи на попуст од -20% во повеќето штофови и микрофибер ​Роденденски попусти во Елит СОФА до -40% ​Ролер - софа која за неколку секунди се претвора во спална
elitte sofa Елит СОФА попуст саем саем за мебел

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.