Новости Вести Elitte Sofa

6 Tag Results for микрофибер

Станува збор за квалитетен, италијански микрофибер GOBI чијашто главна карактеристика е тоа што овој материјал е одличен за одржување бидејќи секоја дамка се чисти само во вода. Continue reading
Во Елит СОФА од сега можете да нарачате тапациран мебел изработен во висококвалитетен и издржлив микрофибер, од највисока класа. Smellres материјалот се истакнува со следните карактеристики: Continue reading
​Популарноста на мебел во плишан материјал се враќа на голема врата во уредувањето на модерните ентериери. Велвет или плиш е материјал кој зрачи со топлина, а парче мебел во ваков материјал ќе внесе вистински луксуз, богатство и гламур во секој ентериер. Continue reading
Елит СОФА започна со голема пролетна акција со најдобра понуда до сега. Сите производи (гарнитури, фотелји, лежаи, столици, табуретки) можете да ги добиете на попуст од -20%. Во понудата се опфатени Continue reading