Новости Вести Elitte Sofa

9 Tag Results for попуст

Елит СОФА започна со голема пролетна акција со најдобра понуда до сега. Сите производи (гарнитури, фотелји, лежаи, столици, табуретки) можете да ги добиете на попуст од -20%. Во понудата се опфатени Continue reading
​Оваа година Елит СОФА одржува САЕМ ЗА МЕБЕЛ во рамки на својот продажен салон лоциран на Качанички Пат. Најголемиот избор на гарнитури за дневен простор, но и спални и трпезарии сега се достапни со саемски цени. Continue reading