Новости Вести Elitte Sofa

6 Tag Results for саем

​Елит Софа не престанува да ги изненадува љубителите на квалитетен мебел. Со зголемена понуда на модели, Елит Софа во рамки на својот интерен аутлет саем за мебел прави тотална чистка на дел од асортиманот производи. Continue reading
Компанијата „Елит СОФА" и оваа година, трета по ред, рамо до рамо со најдобрите светски производители на мебел, ќе ги претстави своите ексклузивни софи и гарнитури пред посетителите на најголемиот интернационален саем кој се одржува во Келн, Германија. Continue reading
​Оваа година Елит СОФА одржува САЕМ ЗА МЕБЕЛ во рамки на својот продажен салон лоциран на Качанички Пат. Најголемиот избор на гарнитури за дневен простор, но и спални и трпезарии сега се достапни со саемски цени. Continue reading