Новости Вести Elitte Sofa

​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА

0 Comments
1046
26 Sep 2018

Посакуваните есенски попусти започнаа во салонот на Елит СОФА, на сите експонати и нови порачки на гарнитури, лежаи и столици.

Многу нови модели и парчиња мебел оваа есен пристигнаа во нашиот салон, кои имате можност да ги добиете со специјални цени и попусти. Попустот на трпезариските маси клуб масичките е -10%, попустот на гарнитурите и лежаите се движи од 15 до 20%, а одредени експонати имаат попуст и од -30% до -50%.

Освен производите во премиум италијанска кожа, достапни се многу производи во ексклузивните италијански материјали кои се водоотпорни и лесни за одржување.

0.0
Last Modified: -/-
Related Articles: ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! Сите софи на попуст од -20% во повеќето штофови и микрофибер ​Роденденски попусти во Елит СОФА до -40% ​Ролер - софа која за неколку секунди се претвора во спална Внесете доза луксуз во домот со гарнитура во HOLLYWOOD плиш ТРЕНДОВИ за 2018 : Мебел во темно сина боја „Елит СОФА" повторно учесник на најголемиот интернационален саем за мебел во Германија Најголем OUTLET саем во салонот на Елит СОФА
попуст мебел Елит СОФА салон за мебел

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.