Производи Палета на производи на Елитте Софа

Viewing All Project

Fenix

ДИМЕНЗИИ: 305 х 250 см, 305 х 305 см, 305 х 240 и други димензии.

Hellada

Достапни димензии: 300 х 225, 270 х 225, 300 х 170, 270 х 170 и др.

Ibiza

Достапни димензии: 300 х 260 см, 300 х 300 см, 260 х 260 см и други димензии.

Life

Достапна димензија на гарнитурата 340 х 160 см.

Merion

Достапна димензија 290 х 250 см и други димензии.

Mimosa

ДИМЕНЗИИ: Аголна 245 х 178 см, 280 х 240, Тросед 220, Двосед 170 , Длабочина 97 см

Panarea

Аголна гарнитура ПАНАРЕА со димензија 280х150см.

Plano

Достапни димензии 300х300см, 300х230 см, 230х230см, 300х210, 240*150см, 240*240см и др.

Roller

ДИМЕНЗИИ: 285 х 178 см. Висина 90 см, Длабочина 97 см

Sunny

Аголна гарнитура со димензии 265*150 см или поголема димензија

Agata

Фотелја која е уникатно парче мебел со препознатливиот дизајн на Честер.

AKIT

Димензија: Ширина- 78 cm, Длабочина - 74 cm, Висина -94 cm

ALASKA табуретка

Табуретка ALASKA која може да се изработи во димензија 90 х 60 или други димензии.

Chester

Фотелја која е уникатно парче мебел со препознатливиот дизајн на Chester. Достапна е во кожа/ штоф/ микрофибер.

Claque

Уникатна фотелја-столица која ќе внесе топлина во секоја просторија. Со својот дизајн но и со беспрекорната удобност ќе биде омилено катче во домот за многумина.

Emilia F

Димензија : 100 х 60 см. Достапна е и во округла варијанта.

Flower

Табуретка, масичка и лежај - 3 во 1. Flower е уникатно парче мебел кое за само неколку секунди се трансформира.

FLYNN Armchair

Уникатна фотелја изработена со метална конструкција, додека седиштето може да биде изработено во повеќе различни материјали и бои.

IKE

Мала фотелја со конструкција од природно дрво со природна завршница и седење од крзно од коза.

Katja

КАТЈА фотелја - компактна и уникатна, не го оптоварува просторот, не зафаќа многу простор а идеално се вклопува со било која гарнитура како уникатно парче, или две во пар создаваат идеално самостојно катче во домот.

Facebook

Контакт информации

Елитте Софа ДОО „Качанички Пат", бб, 1000 Скопје, Македонија

Работно време: пон-пет 9.00 - 19.00

                           сабота 9.00 - 15.00


Салон: +389(02) 26 00 667
info@elittesofa.mk

Малопродажба: +389 (0)73 215 010
info@elittesofa.mk

Големопродажба:  +389 (0)73 215 011

sale@elittesofa.mk


е-каталог

ECATALOG