Производи Палета на производи на Елитте Софа

Производ / ARYA Table 119X119 black, clear glass

Округла трпезариска маса со дијаметар од 119 см, со централно вкрстени ногарки и стаклена површина.
Цена:
31.670 ден -20% = 25.300 den
Залиха:
Пристигнува наскоро
Врати се назад

Не зафаќа многу простор, а сепак располага со солидна димензија на плотната. Ногарките со уникатен дизајн, изработени од метал во црна боја, освен што ја прават неодоливо привлечна, исто така играат голема улога во стабилноста на оваа трпезариска маса.

Facebook

Контакт информации

Елитте Софа ДОО „Качанички Пат", бб, 1000 Скопје, Македонија

Работно време: пон-пет 09.00 - 19.00

                           сабота 9.00 - 16.00


Салон: +389(02) 26 00 667

info@elittesofa.mk

Големопродажба:  +389 (0)73 215 011

sale@elittesofa.mk


е-каталог

ECATALOG