Производи Палета на производи на Елитте Софа

Viewing Project / Elly

Идеален лежај за мали спални соби кој не зафаќа многу простор, а нуди голем комфорт и ја разубавува спалната соба.
Врати се назад

Задржувајќи го минимализмот и чистите линии, ELLY лежајот лесно се вклопува во современиот дизајн на спалните соби. Може да се изработи во повеќе типови материјали (кожа, штоф, микрофибер) и во многу бои и нијанси.

Лежајот доаѓа со еластичен латофлекс кој овозможува удобност при користењето и одговара на сите типови на душеци. Исто така латофлексот овозможува циркулација на воздухот низ душекот и го заштитува од влага и скапување.

Лежајот ELLY може да се изработи во димензии по ваша желба, односно зависно од димензијата на душекот кој ќе го користите.

Стандардни димензии на душеци: 120 х 200, 140 х 200 , 160 х 200 , 180 х 200 , 200 х 200

Facebook

Контакт информации

Елитте Софа ДОО „Качанички Пат", бб, 1000 Скопје, Македонија

Работно време: пон-пет 9.00 - 19.00

                           сабота 9.00 - 15.00


Салон: +389(02) 26 00 667
info@elittesofa.mk

Големопродажба:  +389 (0)73 215 011

sale@elittesofa.mk


е-каталог

ECATALOG