Производи Палета на производи на Елитте Софа

Viewing Project / Chester

Лежај креиран за луксузно уредување на спалната соба и наменет само за луѓе со дефиниран животен стил. Лежајот Честер најчесто е избор на клиенти кои љубители на безвременскиот квалитет и дизајн. Стотици години наназад, Честер дизајнот ги краси домовите на луѓето кои зрачат со стил, моќ и самодоверба.
Врати се назад

Лежајот доаѓа со еластичен латофлекс кој овозможува удобност при користењето и одговара на сите типови на душеци. Исто така латофлексот овозможува циркулација на воздухот низ душекот и го заштитува од влага и скапување. Латофлекост содржи механизам на кревање кој овозможува да ја искористите кутијата од лежајот за складирање предмети.

Лежајот Честер може да се изработи во димензии по ваша желба, односно зависно од димензијата на душекот кој ќе го користите.

Стандардни димензии на душеци: 120 х 200, 140 х 200 , 160 х 200 , 180 х 200 , 200 х 200

Facebook

Контакт информации

Елитте Софа ДОО „Качанички Пат", бб, 1000 Скопје, Македонија

Работно време: пон-пет 9.00 - 19.00

                           сабота 9.00 - 15.00


Салон: +389(02) 26 00 667
info@elittesofa.mk

Големопродажба:  +389 (0)73 215 011

sale@elittesofa.mk


е-каталог

ECATALOG