Новости Вести Elitte Sofa

36 Articles Found

maja
Саем за мебел во салонот на Елит СОФА
0 Comments
​И оваа година месец март ќе биде одбележан како месец на САЕМ ЗА МЕБЕЛ кој Елит СОФА ќе го одржи во рамки на својот салон.
8 предлози за тренди софи/гарнитури за вашата дневна соба
0 Comments
​Добро дизајнираните софи и гарнитури треба да ви обезбедат удобност, задоволство и убав дизајн.
Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома!
0 Comments
​За да заокружите целина од беспрекорно уреден дом најдобро ќе ви помогне округлиот тепих – вистински тренд во уредувањето на домовите!
ЈАНУАРСКИ АКЦИИ: Гарнитура Феникс и маса АРИЈА на -20% попуст
0 Comments
​Атрактивните парчиња мебел од нашата програма - гарнитурата Феникс и масата Арија, само сега со акциски цени.
Сабота без ДДВ + ПОПУСТ!
0 Comments
Шанса која не смее да се пропушти!
Ексклузивни керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки
0 Comments
Најновиот тренд кај трпезариските маси се маси со керамичка површина врз основа од стакло, а со завршница на луксузен мермер.
​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст!
0 Comments
И овој месец март 2020та Елит СОФА традиционално го посветува на саемските попусти на сите свои производи.
Нова колекција ексклузивни клуб масички
0 Comments
​​Елит СОФА со новата колекција клуб масички ги носи новите светски трендови...
​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер!
0 Comments
Порачајте го било кој модел на гарнитура во прекрасниот FOX PURPLE водоотпорен микрофибер, и дојбијте -25% попуст.
​Салонски САЕМ ЗА МЕБЕЛ 2019 во Elitte SOFA
0 Comments
Попустите кои сите ги очекувавте започнуваат во Elitte SOFA.