Новости Вести Elitte Sofa

​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст!

0 Comments
2423
07 Mar 2020

И овој месец март 2020та Елит СОФА традиционално го посветува на саемските попусти на сите свои производи. Со ова, сакаме да го зголемиме задоволството на нашите купувачи и да им овозможиме да се подноват со нови, ексклузивни парчиња мебел, по најдобри цени.

Инвестицијата во квалитетни парчиња мебел е инвестиција во своето здравје и во подобар живот, па затоа врвниот квалитет на изработка и внимателно одбрани висококвалитетни материјали се наш приоритет при изработката на производите.


За прв пат оваа година, само во саемските денови од 9 до 28 февруари можете да купите гарнитура во штоф со неповторливи -25% попуст. Во понудата се опфатени дури 60 различни нијанси на штофови.  

Ве очекуваме во нашиот салон каде можете да се информирате и за сите останати саемски акции.

0.0
Last Modified: Saturday 07 March 2020 12:42
Related Articles: Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! ЈАНУАРСКИ АКЦИИ: Гарнитура Феникс и маса АРИЈА на -20% попуст Сабота без ДДВ + ПОПУСТ! Ексклузивни керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки ​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер! ​Салонски САЕМ ЗА МЕБЕЛ 2019 во Elitte SOFA 8 предлози за тренди софи/гарнитури за 2019 година ​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА
попуст саем саем за мебел 2020 штоф

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.