Новости Вести Elitte Sofa

ЈАНУАРСКИ АКЦИИ: Гарнитура Феникс и маса АРИЈА на -20% попуст

0 Comments
2664
11 Jan 2021

Атрактивните парчиња мебел од нашата програма - гарнитурата Феникс и масата Арија со акциска цена до 30 јануари.

Модерно уредените ентериери, со чисти и елегантни линии низ кои се провлекува црната боја, во 2021 година ќе бидат помеѓу најпосакуваните!

Токму затоа годината ја започнуваме со неодоливи цени на два наши производи кои се меѓу омилените на архитектите за ентериерно уредување, но и на нашите клиенти со добро развиено чувство за естетика, притоа задржувајќи се максималната функционалност и квалитет.

Попустот важи и за купување на само едно парче, иако моделите Феникс и Арија совршено добро одат заедно!

1. ГАРНИТУРА ФЕНИКС
До крајот на месец Јануари, имате можност да порачате гарнитура Феникс (како аголна во сите димензии или како 3/2/1) во било кој материјал (штоф/микрофибер/кожа) со попуст од -20%.

fen

Цената на гарнитурата Феникс зависи од димензијата, но и од материјалот во кој би се изработила. Со оглед на тоа што постојат материјали во повеќе категории и повеќе димензии, доколку сакате да ви доставиме понуда според вашите димензии и преференции за материјал, ве молиме да ни пишете на нашиот меил или на социјалните мрежи, и секако да го посетите нашиот салон.


Повеќе детали и фотографии од аголната гарнитура Феникс прочитајте на ОВОЈ ЛИНК.

Повеќе детали и фотографии од троседи и двоседи Феникс погледнете на ОВОЈ ЛИНК.

2.АРИЈА МАСА - ЦРНИ НОГАРКИ + СТАКЛО

arya table

Моделот Арија е елегантна трпезариска маса која е достапна во повеќе димензии како правоаголна форма (160х90, 180х100, 200х100), и како округла маса со димензија 119 см. И за правоаголната и за округлата трпезариска маса има соодветни клуб масички со истата форма. До крајот на јануари 2021 сите 4 производи имаат попуст -20%.
ceni-arya
Повеќе фотографии и детали за масите можете да прочитате на следните линкови:

Правоаголна трпезариска

Правоаголна клуб маса

Округла трпезариска

Округла клуб маса

0.0
Last Modified: Monday 11 January 2021 17:42
Related Articles: Луксузен мебел во DA VINCI матирана кожа, со Easy-clean карактеристики Саем за мебел во салонот на Елит СОФА 8 предлози за тренди софи/гарнитури за вашата дневна соба Сабота без ДДВ + ПОПУСТ! Ексклузивни керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки ​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст! ​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер! ​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА
гарнитури маси попуст

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.