Новости Вести Elitte Sofa

Саем за мебел во салонот на Елит СОФА

0 Comments
4073
26 Feb 2021

И оваа година месец март ќе биде одбележан како месец на САЕМ ЗА МЕБЕЛ кој Елит СОФА ќе го одржи во рамки на својот салон. Во текот на целиот месец посетителите во нашиот салон ќе имаат можност да купат уникатни парчиња мебел со попусти до 50%.


Работејќи по италијански стандарди, фабриката на Елит СОФА произведува модерни и впечатливи парчиња мебел кои се изложени во салонот лоциран на Качанички пат позади Визбегово. Одбирајќи ги исклучиво најквалитетните материјали за изработка, Елит СОФА е единствениот производител на мебел во регионот кој за својот квалитет дава 10 години гаранција на производите.

А во богатиот  асортиман на производи може да се најдат најразлични модели на софи и седечки гарнитури, фотелји,  ексклузивни кревети ,  уникатни трпезариски маси и столици, како и аксесоари за домот.

Саемските попусти ќе важат во текот на цел месец март. 


0.0
Last Modified: -/-
Related Articles: Мебел во букле материјал - хит број 1 во ентериерното уредување! 8 предлози за тренди софи/гарнитури за вашата дневна соба Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! ЈАНУАРСКИ АКЦИИ: Гарнитура Феникс и маса АРИЈА на -20% попуст Ексклузивни керамички маси отпорни на гребење, топлина и дамки ​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст! ​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер! ​Салонски САЕМ ЗА МЕБЕЛ 2019 во Elitte SOFA ​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн
2021 попуст саем

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.