Новости Вести Elitte Sofa

​Започнаа есенските попусти во Елит СОФА

0 Comments
3298
26 Sep 2018

Посакуваните есенски попусти започнаа во салонот на Елит СОФА, на сите експонати и нови порачки на гарнитури, лежаи и столици.

Многу нови модели и парчиња мебел оваа есен пристигнаа во нашиот салон, кои имате можност да ги добиете со специјални цени и попусти. Попустот на трпезариските маси клуб масичките е -10%, попустот на гарнитурите и лежаите се движи од 15 до 20%, а одредени експонати имаат попуст и од -30% до -50%.

Освен производите во премиум италијанска кожа, достапни се многу производи во ексклузивните италијански материјали кои се водоотпорни и лесни за одржување.

0.0
Last Modified: -/-
Related Articles: Саем за мебел во салонот на Елит СОФА Округли теписи во природни материјали – тренд што мора да го имате дома! ​САЕМСКА АКЦИЈА: Сите гарнитури во штоф на -25% попуст! ​Попуст на сите модели во виолетов микрофибер! ​Салонски САЕМ ЗА МЕБЕЛ 2019 во Elitte SOFA ​Елит СОФА е победник на изборот за најдобро аранжиран излог со мебел со италијански дизајн САЕМ за мебел 2018 во салонот на Елит СОФА Сите софи на попуст од -20% во повеќето штофови и микрофибер ​Роденденски попусти во Елит СОФА до -40% ​Ролер - софа која за неколку секунди се претвора во спална
Елит СОФА мебел попуст салон за мебел

No Comments Yet...

Leave a reply

Your email address will not be published.