Производи Палета на производи на Елитте Софа

Производи

Arline

​АРЛИНЕ е раскошна гарнитура со масивен дизајн, наменета за класично уредени домови.

Цена:Тросед: од 43.900 ден (микрофибер) до 75.000 (кожа)

Arvada

Создадена за совршено уживање, Арвада е удобна гарнитура од која нема да сакате да се одвоите.

Цена:Тросед од 42.820(штоф) до 82.780 ден (кожа)

ASHVILLE

Совршен спој од идеална удобност, модерен дизајн и висок квалитет.

Цена:Тросед: од 44.740 (штоф) до 68.820 (кожа)

Aspen

​Неверојатно мека и удобна, Аспен е гарнитура создадена за максимална релаксација за што придонесува нејзиното меко полнење

Цена:Тросед од 43.715 (штоф) до74.784 (кожа)

Belevue

Удобна и мека гарнитура која ќе стане ваше омилено место во домот.

Цена:Тросед од 40.558 (штоф) до 78.685 (кожа)

Breno

Модел БРЕНО - Совршен спој од идеална удобност, модерен дизајн и висок квалитет.

Цена:

Chester

Безвременскиот дизајн и совршената изработка го прават Честер најпосакуваното парче мебел.

Цена:Тросед од 66.365 (плиш)

Corona

Совршена гарнитура за модерна дневна соба или канцеларија.

Цена:Тросед од 37.870 (штод) до 70.740 (кожа)

Fenix

Правите линии, модерниот дизајн и несекојдневните ногарки и даваат елеганција на гарнитурата Феникс.

Цена:Тросед од 50.820 (штоф) до 87.340 (кожа)

Helada

Исклучително елегантна и удобна гарнитура за модерните домови кои зрачат со стил и префинетост.

Цена:Тросед од 47.940 (штоф)

Ibiza

Ибица тросед и двосед - Дива, егзотична и беспрекорно удобна гарнитура.

Цена:Тросед од 46.820 (штоф) до 84.870 ден (кожа)

Mimosa

МИМОСА е модерна гарнитура со едноставен дизајн, прави линии и неверојатна удобност.

Цена:Тросед од 51.240 (штоф) до 85.800 (кожа)

Orlando

Гарнитура наменета за оние кои ги сакаат чистите линии Иедноставноста во дизајнот.

Цена:Тросед од 35.855 (штоф) до 83.200 (кожа)

Plano

Елегантна гарнитура со прави линии и модерен дизајн.

Цена:Тросед од 39.750 (штоф) до 70.495 (кожа)

Sedona

Најпрвин веројатно ќе ве привлече нејзиниот модерен дизајн.

Цена:Тросед од 43.990 (штоф) до80.950 (кожа)

Tetons

Совршена за луѓе на кои комфорот им е на прво место.

Цена:

Ajs

Лежајот АЈС има едноставен, ненаметлив дизајн кој одлично би се вклопил во модерно уредените спални.

Цена:За 160х200: од 37.400 ден.

Chester

Лежај креиран за луксузно уредување на спалната соба и наменет само за луѓе со дефиниран животен стил.

Цена:

Elly

Идеален лежај за љубителите на едноставниот, модерен дизајн.

Цена:За 160х200: Од 21.520 ден

Emerald

Луксузен, елегантен и модерен - лежајот Емералд е наменет за луѓе со префинет вкус и дефиниран стил.

Цена:42.100 ден (160х200) , 44.200 ден (180х200)

Facebook

Контакт информации

Елитте Софа ДОО „Качанички Пат", бб, 1000 Скопје, Македонија

Работно време: пон-пет 9.00 - 19.00

                           сабота 9.00 - 16.00


Салон: +389(02) 26 00 667

info@elittesofa.mk

Големопродажба:  +389 (0)73 215 011

sale@elittesofa.mk


е-каталог

ECATALOG