Нашите категории

Многу нови производи и колекции на производи

Колекции на производи

Истражете ги колекциите на наши производи

Колекција на мебел на неделата

Најпопуларните производи од колекцијата

Правила за избор на мебел

Без разлика дали живеете сами или со семејство, вашата дневна соба е важен простор.

Оваа соба е местото каде што вашето семејство поминува време заедно, а тоа е просторијата во која повеќето од вашите гости ќе го поминуваат поголемиот дел од своето време. клучот за добивање на овој простор да работи за вашите потреби.

  • Изберете ставки во една шема на бои и стил
  • Размислете за површината на собата
  • Не купувајте непотребен мебел
Како да изберете мебел

Колекција на мебел Elitte Sofa

Последни написи

Онлајн продавница со широк избор на мебел и декор

Мебелот е непроменлив атрибут на секоја просторија. Токму тие му ја даваат вистинската атмосфера, правејќи го просторот пријатен и удобен, создавајќи поволни услови за продуктивна работа или помагајќи да се опуштите по напорниот ден. Сè почесто клиентите сакаат да нарачаат во онлајн продавница, кога можете да седнете на компјутер во слободното време, да го средите мебелот на фотографијата и мирно да го купите мебелот што ви се допаѓа. Онлајн продавницата има голем каталог на мебел: достапен е и домашен и канцелариски мебел.

Производството на мебел е модерна форма на уметност

Производителите на мебел, како и производителите на други производи за дома, се полни со неверојатни понуди: често се среќаваме и со стандардни масовно произведени производи и со уникатни креации – мебел од професионални занаетчии, кој ќе биде ценет од вистинските познавачи на убавината. За вас ги избравме најдобрите модели од модерни занаетчии кои успеаја генијално да ги спојат елеганцијата, квалитетот и практичноста во секоја производна единица. Нашиот асортиман вклучува производи од докажани компании. Кој долги години континуирана заедничка работа не даде причина да се сомнева во нивната сигурност и чесност. Сите тие гарантираат висок квалитет на нивните производи, одлични оперативни карактеристики, атрактивен изглед на производите, долг период на користење на мебелот, како и безбедност.

MARLINA фотелја

36.000,00 ден
Луксузна фотелја изработена во букле материјал. Со својата исклучително богата текстура, оваа фотелја дава неповторлив лускузен впечаток. ​
Додај во кошница

Aspen Штоф

31.100,00 ден49.700,00 ден

ДИМЕНЗИИ: Тросед - 224 см, Двосед - 167 см, Фотелја - 108 см, Висина - 104 см, Длабочина - 93 см, АГОЛНА: 252 х 252 см, 310 х 310 см, 310 х 252 см Неверојатно мека и удобна, Аспен е гарнитура создадена за максимална релаксација за што придонесува нејзиното меко полнење.

Конструкција: Чамово дрво, слоевит панел.

Потпора: Еластични вкрстени ластици направени од полипропулен и природен латекс.

Елементи: Перниците за седење се исполнети со еколошка полиуретанска пена со различна цврстина и густина, обложена со полиестерска вата. Перниците за грб и наслоните за рацете се исполнети со силиконски полиестерски влакна.

Тапацир: Кожа, микрофибер или мебел штоф. Перниците за седење, перниците за грб и наслоните за раце се фиксни. При модел со механизам за кревет перниците за седење се вадат.

Ногарки: Дрвени, висина 5 см.

Достапни модели:  Тросед, двосед, фотелја, тросед со кревет, релакс фотелја.

Избери опции

BOWIE LARGE PET BED

200,00 ден
Кревет за домашни миленици, достапен во три нијанси.
Избери опции